Praca (Online Solutions Group)

Witaj w Senihelp24

Opieka osób starszych w Niemczech

Senihelp24 to jedna z firm odnoszących największe sukcesy w dziedzinie całodobowej opieki nad osobami starszymi. „Docenianie ludzi ze wszystkich stron” – to nasza deklarowana misja, którą codziennie realizują wszyscy nasi pracownicy, z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych.

Informacje z pierwszej ręki!

Wszystkie informacje o kliencie pochodzą bezpośrednio z jednego źródła! Posiadamy zdjęcia i filmy przedstawiające sytuację na miejscu. Żadnych przykrych niespodzianek i absolutna przejrzystość.

Lepsze wynagrodzenie!

U nas zarobisz lepiej niż w innych agencjach. Ponadto otrzymasz różne premie i punkty lojalnościowe. Dowiedz się więcej.

Koordynator na miejscu!

W Niemczech nie jesteś sam. Mamy na miejscu kilku koordynatorów w poszczególnych regionach, którzy pomogą Ci w razie jakichkolwiek trudności.

Porady i ubezpieczenie!

Umowa polska czy umowa niemiecka? Które ubezpieczenie jest lepsze? Na co powinienem zwrócić uwagę? Co jest lepsze w mojej sytuacji? Chętnie pomożemy!

Szeroki wybór miejsc pracy!

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w dużym mieście, czy na wsi, z kobietą lub z mężczyzną, ze stopniem pielęgnacyjnym 2 czy 4, osobą leżącą, czy mobilną – mamy dla Ciebie odpowiednie zlecenie!

Jesteśmy dla Ciebie!

Przed, w trakcie i po Twoim zleceniu, wyjaśniamy Twoje pytania, pomagamy w rozwiązywaniu problemów i jesteśmy Ci oddani.

Opieka nas osobami starszymi w Senihelp24

Opiekunk-i/owie opowiadają

Maksymalna wygoda z naszą aplikacją Senihelp24!

Tutaj znajdą Państwo dokładnie odpowiadające Waszym oczekiwaniom zlecenie w Niemczech! Nasze zalety to:

✔ bogata oferta miejsc pracy
✔ zdjęcia i filmy wideo z miejsca zlecenia
✔ powiadomienia
✔ łatwe i samodzielne zarządzanie dokumentami

Dowiedz się więcej!

Decydując się na wyjazd do pracy do Niemiec, często można natknąć się na nieco odmienne zachowania oraz zwyczaje niż te, do których przywykliśmy w Polsce…

czytaj dalej

Donec nec justo eget felis facilisis ferme ntum. Aliquam porttitor mauris sit amet orci. Aenean dignissim pellentesque felis. Morbi in sem quis dui placerat ornare.

czytaj dalej

Donec nec justo eget felis facilisis ferme ntum. Aliquam porttitor mauris sit amet orci. Aenean dignissim pellentesque felis. Morbi in sem quis dui placerat ornare.

czytaj dalej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zarejestruj się teraz bezpłatnie!

  Wasz Zespół Senihelp24

  Jesteśmy dla Was!

  Magdalena P.

  Obsługa Klienta

  Katarzyna S.

  Rekrutacja i wsparcie

  Ewa S.

  Rekrutacja i wsparcie

  Urszula K.

  Rekrutacja i wsparcie

  Mamy nadzieję, że przekonamy Cię do Senihelp24!

  Co o nas mówią

  420

  Klienci

  8

  Kraje związkowe

  1200

  Opiekun-/ki

  10

  lat doświadczenia

  Aplikuj teraz!

  Aplikuj już teraz do Senihelp24 jako opiekun/-ka osób starszych i korzystaj z ponadprzeciętnej pensji, premii, kompleksowych porad, stałego wsparcia naszego zespołu i wielu innych korzyści.

  Kontakt