Firma

Polegaj na rozwijającym się rynku

Zaufaj Senihelp!

Zajmujemy się pomocą opiekunkom/opiekunom osób starszych, w znalezieniu legalnego zatrudnienia w Niemczech. Wspieramy także niemieckie rodziny, w zapewnieniu opieki dla ich bliskich. O wiarygodności firmy świadczy długoletnie doświadczenie, stale rosnące grono usatysfakcjonowanych pracowników oraz fakt, że Senihelp posiada wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, jako spółka prawa handlowego. Posiadamy także certyfikaty, dzięki czemu współpraca z nami jest w pełni bezpieczna.

Stale pracujemy nad tym, żeby możliwie mocno wspierać naszych pracowników na każdym etapie rekrutacji oraz w trakcie wykonywania pracy. Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia czytelnych i łatwych zasad rekrutacji  oraz dopasowujemy oferty i warunki pracy do potrzeb opiekunek/opiekunów.

”Senihelp Sp. z o.o. Sp. k. (Warszawa, Gdynia), to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich agencji, oferujących całodobową opiekę seniorom w Niemczech. W firmie obowiązuje zasada bezwzględnej transparentności we wszystkich obszarach funkcjonowania, dzięki czemu ma dziś opinię zaufanego i rzetelnego partnera w swojej branży po obu stronach granicy. Za swoje działania w tym zakresie firma została nominowana do tytułu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – Dobry Pracodawca 2021.“

Zuzanna Pawełczyk, Jacek Majewski; Spolecznie Odpowiedzialni

Artykuł prasowy

Kontakt