Kwalifikacje

Zwiększ swoje dochody dzięki zakwalifikowaniu się do jednego ze statusów!

Droga do wyższych dochodów

Przy pomocy programu kwalifikacyjnego Senihelp, chcemy zaoferować naszym opiekunkom możliwość stałego zwiększania dochodów. W zależności od Twojej indywidualnej kwalifikacji, otrzymasz w Senihelp status brązowy, srebrny lub złoty. Z każdym statusem zwiększają się Twoje dochody, a ponadto zyskujesz także możliwość pracy u klientów premium. Status określany jest na podstawie ocen oraz Twojej osobistej kwalifikacji. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie> Kwalifikacje

Statusy

Przy pomocy programu kwalifikacyjnego Senihelp, chcemy zaoferować naszym opiekunkom możliwość stałego zwiększania dochodów. W zależności od Twojej indywidualnej kwalifikacji, otrzymasz w Senihelp status brązowy, srebrny lub złoty. Z każdym statusem zwiększają się Twoje dochody, a ponadto zyskujesz także możliwość pracy u klientów premium. Status określany jest na podstawie ocen oraz Twojej osobistej kwalifikacji jak poniżej:

1. Oceny od naszego zespołu Senihelp

Szczególnie ważne jest dla nas, abyśmy mogli polegać na opiekunkach i mieć do nich zaufanie. Nasze opiekunki otrzymują pozytywne oceny za rzetelność, uczciwość, lojalność wobec naszej firmy oraz szczerą, konstruktywną współpracę z zespołem Senihelp.

2. Oceny od naszych klientów

Istotne znaczenie ma oczywiście również to, czy nasi klienci, czyli osoby starsze, czują się dobrze traktowani i pozytywnie oceniają pracę naszych opiekunek. Dlatego opinia klienta jest dla nas ważna. Nasza filozofia „Szacunek wobec drugiego człowieka”, powinna być realizowana zarówno wobec naszych opiekunek, jak i wobec seniorów wymagających opieki. Senihelp zwraca się o opinie bezpośrednio do klientów, a więc nie musisz się sama o to troszczyć.

2. Kwalifikacje

Oprócz ocen, liczą się również takie aspekty, jak znajomość języka niemieckiego, posiadanie prawa jazdy, wykształcenie, ukończone szkolenia i posiadane dyplomy, a także Twoje doświadczenie zawodowe i wszystkie referencje, jakie ewentualnie posiadasz.

Twój status zostanie określony przez nasz zespół i przekazany Ci najwcześniej po roku pracy w Senihelp.

Kontakt