Programy bonusowe

Skorzystaj z naszych programów bonusowych!

Senihelp24 programy bonusowe

Oprócz wszystkich korzyści i usług, które Senihelp24 oferuje swoim opiekunkom, Twoja lojalność i zaangażowanie na rzecz naszej firmy powinny się także opłacać finansowo! Z myślą o tym, stworzyliśmy dla Ciebie różne programy bonusowe, z których możesz skorzystać na wiele sposobów.

1. Zostań opiekunką w Senihelp24!
Nowe opiekunki, które dopiero zaczynają pracę u nas, przy podpisaniu pierwszej umowy automatycznie otrzymują bonus.

 

2. Pozostań z Senihelp24 na dłużej!
Zależy nam na długoterminowej współpracy z naszymi opiekunkami. Jeśli jesteś lojalna wobec Senihelp24 i regularnie z nami współpracujesz, nagrodzimy Cię wysokimi bonusami. Będą one tym wyższe, im dłużej pozostaniesz w Senihelp24!

3. Pozyskaj nowe opiekunki dla Senihelp24!
Poleć nas innym opiekunkom lub przyjaciołom i znajomym, o których sądzisz, że nadawaliby się do tej pracy. Jeśli zostanie podpisana umowa i osoba przez Ciebie polecona przepracuje min. 4 tygodnie, również otrzymasz premię.

 

4. Poleć nas osobom starszym wymagającym opieki w Niemczech!
Podczas pracy w Niemczech nawiązujesz nowe kontakty i często otrzymujesz zapytania w sprawie całodobowej opieki. Wykorzystaj to, utrzymuj kontakty z sąsiadami i przyjaciółmi rodziny oraz osobami z jej otoczenia! Za każdego nowego klienta, którego polecisz, przysługuje Ci przy podpisaniu umowy wysoka premia.

Więcej na temat nagród i bonusów dowiesz się z naszego pakietu startowego, po zarejestrowaniu się na naszej stronie www.senihelp24.pl. Możesz też zwrócić się do naszego zespołu Senihelp24 na adres e-mail: biuro@senihelp24.pl.

Kontakt