Jak zostać opiekunem dla osoby starszej w Niemczech?

Jak zostać opiekunem dla osoby starszej w Niemczech?

Jak zostać opiekunem dla osoby starszej w Niemczech?

Jak zostać opiekunem dla osoby starszej w Niemczech?

Chcesz wyjechać do pracy za granicę i zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Rozpocznij współpracę z SeniHelp24! Dowiedź się, jak zostać opiekunem osoby starszej, jakie będą Twoje obowiązki oraz jak przebiega proces rekrutacji.

Na czym polega praca opiekuna osoby starszej?

Zadaniem opiekuna osoby starszej jest udzielanie podopiecznemu pomocy w czynnościach dnia codziennego. W zależności od wieku seniora i stanu jego zdrowia, obowiązki opiekuna mogą obejmować np.:

 

  •     emocjonalne wsparcie podopiecznego;
  •     przypilnować przyjmowanie leków;
  •     czynności pielęgnacyjne;
  •     utrzymanie porządku w domu;
  •     robienie zakupów, gotowanie, podawanie posiłków;
  •     towarzyszenie podczas spacerów;
  •     pomoc w załatwianiu niektórych spraw poza domem.

 

Sprawdź, jak nawiązać współpracę z SeniHelp24

 

Specjalizujemy się w zapewnianiu całodobowej opieki niemieckim seniorom. Chcesz dołączyć do naszego zespołu i wyjechać do pracy w Niemczech? Wystarczy kilka kroków, aby zdobyć pracę, która zapewni Ci nie tylko ogromną satysfakcję z pomocy drugiej osobie, lecz będzie także stabilnym źródłem dochodu.

 

Kontakt z Senihelp24

Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów – telefonicznie, wypełniając krótki formularz dostępny na stronie internetowej, wysyłając wiadomość e-mail lub za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Gdy dotrze do nas Twoje zgłoszenie, skontaktujemy się z Tobą, aby lepiej Cię poznać. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej dowiedzieć się zarówno o Twoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, umiejętnościach językowych, jak również o Twoich preferencjach dotyczących stanu zdrowia potencjalnego podopiecznego.

Jeśli wywiad telefoniczny przebiegnie pomyślnie, otrzymasz od nas zaproszenie do uzupełnienia profilu w naszej aplikacji – aktywujemy go po dopełnieniu wszystkich formalności. Nie musisz się o nic martwić. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces. W przypadku jakiekolwiek trudności lub dodatkowy pytań z Twojej strony, otrzymasz nasze wsparcie.

 

Aktualne zlecenia – oferty pracy Senihelp24

Po aktywacji profilu w aplikacji uzyskasz dostęp do wszystkich aktualnych zleceń. Podpowie Ci ona również jakie zlecenia są najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań i preferencji, wskazanych w trakcie wypełniania profilu.

Wystarczy, że potwierdzisz w aplikacji chęć przyjęcia zlecenia. Udostępnimy wtedy klientowi Twoją kandydaturę. Gdy tylko zostanie zaakceptowana, możesz zacząć się pakować – już wkrótce zaczniesz pracę!

Jeśli nie chcesz samodzielnie korzystać z wyszukiwarki zleceń, skontaktuj się z nami, a informacje o dopasowanych do Ciebie zleceniach przekażemy Ci telefonicznie lub prześlemy e-mailem.

 

I to wszystko! Tylko tyle wystarczy, aby stać się częścią zespołu SeniHelp24 i rozpocząć pracę w Niemczech. Nie musisz martwić się o logistykę wyjazdu – zadbamy o wszystko. Zorganizujemy i opłacimy Twój przejazd w obie strony wybranym przez Ciebie środkiem transportu. Możesz liczyć także na nasze ciągłe wsparcie w różnych nagłych sytuacjach, ponieważ nasz zespół jest dla Ciebie do dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu.

 

Zastanawiasz się nad pracą opiekuna osoby starszej w Niemczech? Masz pytania dotyczące przebiegu procesu rekrutacji? Skontaktuj się z nami!

Woops! Nothing found!
Kontakt