Wartości i misja Senihelp: Uznanie ze wszystkich stron

Wartości i misja Senihelp: Uznanie ze wszystkich stron

wartości i misja Senihelp

Wartości i misja Senihelp: Uznanie ze wszystkich stron

Wartości i misja Senihelp: Uznanie ze wszystkich stron

 

W Senihelp zawsze stawiamy na bezpieczeństwo i komfort naszych opiekunek i podopiecznych. Jest to wynik naszej filozofii, która opiera się na szacunku oraz determinacji bycia jednym z najlepszych pracodawców na rynku całodobowej opieki w Niemczech. Naszą największą nagrodą jest uznanie ze wszystkich stron, a celem i misją dbanie o wszystkich naszych pracowników i podopiecznych.

Dbamy o Opiekunki i ich Podopiecznych

Nasza firma Senihelp specjalizuje się w organizowaniu legalnego zatrudnienia w Niemczech dla opiekunek osób starszych. Dodatkowo, wspieramy niemieckie rodziny w zapewnieniu opieki dla ich bliskich. Nasze doświadczenie, rosnąca liczba zadowolonych pracowników oraz wpis do Krajowego Rejestru Sądowego świadczą o naszej wiarygodności. Dodatkowo, posiadamy certyfikaty, które są potwierdzeniem jakości i  gwarancji bezpiecznej współpracy.

 Dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich stron

Senihelp jest jedną z wiodących firm oferujących całodobową opiekę seniorom w Niemczech. Pracujemy bezpośrednio z klientami, dlatego przed przyjęciem zlecenia sprawdzamy dokładnie warunki pracy na miejscu, które dokumentujemy precyzyjnym opisem, zdjęciami a nawet video. Podczas zlecenia zawsze trzymamy rękę na pulsie i jesteśmy Twoim wsparciem. Nasza firma dynamicznie się rozwija, dlatego też szukamy nowych pracowników, być może właśnie Ciebie!

Dbamy o wszystkich naszych Pracowników

Stale pracujemy nad tym, aby wspierać naszych pracowników na każdym etapie rekrutacji i podczas wykonywania pracy. Nasze zasady rekrutacji są przejrzyste, a oferty pracy dopasowane do indywidualnych potrzeb opiekunek. Nasze zaangażowanie w transparentność i rzetelność zostało docenione, czego dowodem jest nasza nominacja do tytułu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – Dobry Pracodawca 2021.

Zapewniamy legalną i bezpieczną pracę

Oferujemy pewne i zweryfikowane oferty pracy, co jest kluczowe w opiece nad seniorami w Niemczech. Jesteśmy spółką prawa handlowego wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, działającą w pełni zgodnie z przepisami. Nasza współpraca zapewnia bezpieczeństwo, a oferty pracy są potwierdzone zdjęciami i/lub materiałami video z miejsca zlecenia.

 

Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia

Nasi pracownicy mają możliwość wyboru między umową zlecenia na polskich warunkach a umową współpracy, a także umową niemiecką, co daje im elastyczność w podejmowaniu decyzji. Wynagrodzenie uzależnione jest od konkretnych warunków pracy i może sięgać nawet 2000 euro netto za miesiąc. Dodatkowo, oferujemy bogaty program lojalnościowy dla stałych pracowników.

Po prostu, dbamy o Was

Zapewniamy terminowe wynagrodzenie powyżej średniej, wypłacane już 1 dnia kolejnego miesiąca, a także: zdjęcia i filmy z miejsca zlecenia, programy bonusowe, możliwości awansu i szkolenia, kompleksowe wsparcie, brak ograniczeń co do długości pobytu w Niemczech, opiekę podczas pobytu za granicą, regularny kontakt w trakcie zlecenia, koordynatora na miejscu w Niemczech, gwarancję legalnego zatrudnienia oraz zgodność z niemieckim i polskim prawem. Dodatkowo, oferujemy pomoc w organizacji podróży oraz automatyczne świadectwa pracy/referencje.

Aktualne oferty pracy w opiece w Niemczech – Senihelp rekrutuje

Chcesz poznać aktualne oferty pracy? Sprawdź ofertę na stronie internetowej https://senihelp24.pl/oferty-pracy/ lub zapoznaj się z listą ofert pracy w naszej aplikacji 

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

+48 58 558 80 82

biuro@senihelp24.pl

 

Zobacz więcej wpisów na naszym blogu

Nauka języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych

Język niemiecki - zwiedzanie i czas wolny

Język niemiecki dla opiekunek – zwiedzanie i czas wolny | Samouczek

Kontynuujemy naszą serię samouczków języka niemieckiego. Jest ona przeznaczona dla osób, które planują rozpoczęcie pracy w roli opiekuna osoby starszej w Niemczech lub już ją wykonują. Nigdy nie jest za późno na naukę języka obcego. Podstawowa znajomość niemieckiego ułatwi...

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek – Rozmowa z podopiecznym | Samouczek

Znajomość języka niemieckiego ułatwia podjęcie pracy w roli opiekunki osoby starszej w Niemczech. Pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb swojego podopiecznego i na lepsze odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Języka niemieckiego można używać również do stymulacji pamięci seniora. Kontynuując...

Czytaj więcej
Język niemiecki opiekunki rozmowa z rodzina podopiecznego

Język niemiecki dla opiekunek – rozmowa z rodziną podopiecznego | Samouczek

Już nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego przekłada się na poprawę komfortu pracy opiekunki osoby starszej w Niemczech. Ułatwia to komunikację zarówno z podopiecznym, jak i z jego bliskimi. Na naszej stronie internetowej cyklicznie publikujemy mini słowniki, które zawierają przydatne...

Czytaj więcej
Woops! Nothing found!
Kontakt