Dlaczego warto polecać Senihelp niemieckim rodzinom? Korzyści dla rodzin korzystających z usług opieki Senihelp

Dlaczego warto polecać Senihelp niemieckim rodzinom? Korzyści dla rodzin korzystających z usług opieki Senihelp

Dlaczego warto polecić SeniHelp

Dlaczego warto polecać Senihelp niemieckim rodzinom? Korzyści dla rodzin korzystających z usług opieki Senihelp

Jako Senihelp od lat specjalizujemy się w pośredniczeniu w zatrudnieniu opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech. W ten sposób pomagamy pokierować karierą wielu osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy w tym sektorze. Przemawiają za nami m.in.: doświadczenie, zrozumienie potrzeb seniorów i opiekunek oraz doskonała znajomość branży. Sprawdź, dlaczego warto polecać Senihelp niemieckim rodzinom.

 

 

Jaką firmą jest Senihelp?

W dużym skrócie Senihelp to firma w branży opiekuńczej, która oferuje usługi całodobowej opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Nasi eksperci prowadzą selekcję opiekunów, a następnie pomagają im w wybraniu odpowiednio pasującej rodziny w Niemczech. Następnie pomagamy w wypełnieniu wszystkich formalności, podpisaniu umowy oraz w transporcie z Polski do Niemiec i z powrotem. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo osobom, które nam zaufały i razem z nami wyjeżdżają do pracy. Od lat pracujemy na status firmy godnej zaufania, co potwierdza liczne grono zadowolonych opiekunek, seniorów oraz ich rodzin.

 

Współpraca z inną firmą Ci się nie układa? Sprawdź co zrobić

Zdarzają się sytuacje, że opiekunka pracuje w Niemczech i czuje się tam bardzo dobrze. Rodzina podopiecznego oraz sam senior są bardzo zadowoleni ze świadczonych przez nią usług. Ona sama również chciałaby pozostać w tej rodzinie na dłużej. Niepokoi ją jednak fakt, że współpraca opiekunki lub samej rodziny z inną firmą nie układa się najlepiej. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym wyborem jest zgłoszenie się do naszego przedstawiciela.

Jako Senihelp dokładnie zapoznamy się z sytuacją oraz poprosimy o kontakt do niemieckiej rodziny. W imieniu opiekunki skontaktujemy się z nią i zaproponujemy zmianę firmy, która świadczy usługi związane z opieką nad seniorami. Wszystko po to, aby zapewnić legalne zatrudnienie i ubezpieczenie zdrowotne, przyjemną atmosferę pracy oraz sprawić, że opiekunka wciąż pozostanie w danej rodzinie i będzie kontynuowała opiekę nad seniorem. To rozwiązanie, dzięki któremu każda z tych stron pozostanie zadowolona. Od lat specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek i łączeniu ich z podopiecznymi, z uwzględnieniem cech charakterologicznych i potrzeb obu stron. W tym obszarze możemy pochwalić się wieloma sukcesami.

 

Dlaczego warto nas polecać?

Zachęcamy do polecania naszej firmy rodzinom w Niemczech. Jeżeli wiecie, że osoba starsza potrzebuje pomocy i jej rodzina będzie poszukiwała opiekuna, to możecie nas z nią połączyć. Procedura będzie wyglądała bardzo podobnie do tego, jak w przypadku polecenia ze względu na źle układającą się współpracę z inną agencją. Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto nas rekomendować. Przede wszystkim zapracowaliśmy już sobie na renomę zaufanego partnera biznesowego dla opiekunów i rodzin osób starszych.

Ponadto działamy w stu procentach legalnie. Nasza spółka prawa handlowego wpisana jest Krajowego Rejestru Sądowego. Dbamy o to, aby na każdym kroku przestrzegać obowiązujących przepisów prawa polskiego i niemieckiego oraz związanych z nim procedur. Dzięki temu wszystkie strony współpracy zyskują gwarancję tego, że wszystko przebiega prawidłowo.

Na bazie posiadanej wiedzy i zrozumienia rynku, w razie potrzeby zmiany szteli, jesteśmy w stanie trafnie dopasować niemiecką rodzinę do specyfiki danej opiekunki. W ten sposób redukujemy ryzyko tego, że współpraca nie będzie się układała. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dla podopiecznego i jego rodziny oraz dobre wynagrodzenie polskim opiekunkom. To kolejny powód, dla którego warto nas polecać.

 

 

Nie wiesz jaką firmę polecić niemieckiej rodzinie? Podejmij współpracę z nami

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez Senihelp usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do rodzin niemieckich poszukujących opiekunów, jak i opiekunów poszukujących zatrudnienia w Niemczech. Dbamy o to, aby każda propozycja współpracy była szyta na miarę. Opiekunom zapewniamy możliwość rozwoju, co przekłada się na poprawę warunków finansowych zatrudnienia. Więcej informacji uzyskasz po kontakcie z naszym przedstawicielem.

 

 

 

Przeczytaj inne artykuły na naszej stronie internetowej:

Senihelp24 o korzyściach pracy na zleceniu podczas okresu świąt Bożego Narodzenia w Niemczech

Savoir-vivre w pracy opiekunki

14 pomysłów na ciekawe aktywności z seniorami podczas zimowych wieczorów dla opiekunki osób starszych

Jak zostać opiekunem dla osoby starszej w Niemczech?

Zagrożenia podczas pracy w Niemczech w opiece na czarno

Jak uniknąć wypalenia w pracy opiekuna osób starszych? 

Dlaczego opieka nad osobami starszymi to satysfakcjonujący zawód?

Zdrowe odżywianie dla seniorów: porady dla opiekunów

Wybór miejsca pracy opiekunki: duże miasto, czy mniejsza miejscowość?

Rozwój zawodowy w branży opieki nad osobami starszymi

 

Język niemiecki dla opiekunek:

Podstawowe zwroty i pytania po niemiecku

Spożywanie posiłków i gotowanie | Samouczek

Wokół domu | Samouczek

Zdrowie i samopoczucie podopiecznego | Samouczek

Zakupy | Samouczek

Rozmowa z rodziną podopiecznego | Samouczek

 

 

Woops! Nothing found!
Kontakt